بهترین مناطق تفریحی امارات بجز شهر دبی کدامند ؟

بهترین مناطق تفریحی امارات بجز شهر دبی کدامند ؟

بهترین مناطق تفریحی امارات بجز شهر دبی کدامند ؟
علاوه بر شهر دبی، امارات متحده عربی دارای مناطق تفریحی زیادی است که می‌توانید بازدید کنید. در زیر به برخی از بهترین مناطق تفریحی امارات بدون شهر دبی اشاره می‌کنم:

ابوظبی: پایتخت امارات متحده عربی و دارای جاذبه‌های فراوانی است، از جمله مسجد شیخ زاید، جزیره یاس با پارک تفریحی فرمولا یک و پارک آبی وایلد وادی و جزیره صفه بحرین.
آل عین: شهری در اماره آبوظبی که به عنوان محل زندگی و تفریح برای بسیاری از مردم محلی استفاده می‌شود. در آنجا می‌توانید به باغات آل عین، محوطه مسکونی آل عین و باغ حیوان آل عین سفر کنید.
حوضه لاجب الخور: منطقه‌ای طبیعی با زیبایی‌های طبیعی فراوان از جمله مرجان‌ها، جزایر و پرندگان مهاجر. شما می‌توانید با یک تور قایقرانی این منطقه را بگردید.
شهر مصدر: شهری تاریخی و فرهنگی در اماره رأس الخیمه با بازارهای قدیمی، قلعه و مجموعه موزه‌های محلی.
جزیره سیر بانی یاس: یک جزیره مصنوعی در نزدیکی ابوظبی با جاذبه‌هایی مانند پارک تماشای دلفین‌ها، پارک آبی و تفریحی واترز ورلد و مرکز معارض بین‌المللی یاس.
جزیره سیر کت: یکی از جزایر مجاور شارجه که با سواحل زیبا، فضاهای سبز و مراکز خرید معروف مانند سیر کت سیتی سنتر مورد توجه قرار می‌گیرد.
جبل الجیس: قله‌ای بلند در اماره رأس الخیمه که برای کوهنوردی، صعود و تماشای مناظر طبیعی استوانه‌ای شناخته می‌شود.
این تنها چند نمونه از بهترین مناطق تفریحی امارات متحده عربی بجز شهر دبی هستند. هر اماره دیگر نیز جاذبه‌ها و جاهای منحصر به فرد خود را دارد که می‌توانید به آنها سفر کنید.

برچسب ها:

این مقاله بدون برچسب است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *